Studia I stopnia stacjonarne anglojęzyczne:

Zasady przyjęć

1. 1
    Rejestracja on-line.
    Wypełnij oraz wydrukuj internetowy formularz rekrutacyjny dostępny online pod adresem admissions.civitas.edu.pl Zwróć uwagę, aby dane osobowe oraz dotyczące przebytej edukacji były takie same jak w dowodzie osobistym i na świadectwie dojrzałości. Szczególnie zwróć uwagę na polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne.
    Admissions online
  2. 2
    Skompletowanie dokumentów.
    Przygotuj komplet dokumentów oraz dokonaj opłaty kwalifikacyjnej. W tytule przelewu wpisz swoje imię, nazwisko, numer kandydata.
  3. 3
    Złożenie dokumentów.
    Wymagane dokumenty należy dostarczyć do Działu Rekrutacji osobiście, za pośrednictwem poczty lub osób trzecich. Wysyłając dokumenty pocztą pamiętaj o dołączeniu oryginału świadectwa maturalnego. Obcokrajowcy na wstępnym etapie rekrutacji mogą przesłać skany dokumentów na adres admissions@civitas.edu.pl
  4. 4
    Decyzja.
    Drogą elektroniczną zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji na studia. Decyzja na piśmie zostanie wysłana listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru na wskazany adres korespondencyjny.
  5. 5
    Dopełnienie formalności.
    Po otrzymaniu decyzji o przyjęciu na studia następuje podpisanie umowy Uczelnia-Student oraz dokonanie odpłatności za studia.
  6. 6
    Rozpoczęcie studiów. Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz dostęp do Wirtualnej Uczelni, gdzie znajdziesz plan zajęć.

UWAGA! Proces rekrutacji uruchamiany jest w momencie dostarczenia wymaganych dokumentów.