Collegium Civitas partnerem Wolves Summit – zapraszamy do Kinoteki 12 kwietnia

06.04.2016

Collegium Civitas zaprasza w dniach 12-13 kwietnia 2016 do Kinoteki w PKiN na międzynarodową konferencję Wolves Summit. To wyjątkowa możliwość poznania blisko 300 najlepszych startupów, którzy zostali wybrani z całego świata i nawiązania z nimi współpracy.

Szczególnie ciepło zapraszamy na wykład Zofii Telakowskiej, MBA – wykładowcy Collegium Civitas i współautorki programu nowego kierunku Zarządzanie w Collegium Civitas – „Education as a factor of economic and business development”.

Nasza ekspertka i wykładowczyni podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w sferze biznesu z przedstawicielami 800 innowacyjnych firm z całego świata. Na tym wykładzie warto być!

Collegium Civitas jest uczelnią otwartą na biznes, a wykład przybliży tematykę budowania modelu biznesowego budującego przewagę firmy – w szczególności adresowany jest do przedsiębiorców tworzących lub inwestujących w startupy. Pomoc naszym studentom w tworzeniu startupów traktujemy, jako naturalny element nowoczesnej edukacji uczelni otwartej na środowiska biznesowe. Warto również przypomnieć, że w ofercie Collegium Civitas posiada biznesowe studia podyplomowe Akademia Mistrzów Biznesu.

Same zajęcia to jednak tylko część edukacji biznesowej. W Collegium Civitas tworzymy ekosystem studentów, wykładowców oraz absolwentów wspierających się w biznesie. Kluczową rolę odgrywa w nim rola Klubu Absolwentów i Centrum Karier Collegium Civitas – wspierających rozwój kompetencji biznesowych naszych studentów i absolwentów.

Podczas Wolves Summit będzie okazja do poznania 800 założycieli międzynarodowych startupów. Przed konferencją uczestnicy mają możliwość zaplanowania spotkań z wybranymi partnerami, inwestorami czy pracownikami. Konferencja odbywa się w 3 ścieżkach: Startup & Tech, Sprzedaż i Marketing, Developers.

Wśród najważniejszych marek, które zaufały organizatorom i wspierają startupowców są oprócz Collegium Civitas: TVN Ventures, Google, Facebook, Microsoft, IBM, Salesforce, 3M, P&G, Raiffeisen, WP, West Tech Ventures, Amazon, Wyra, Allegro, Orlen, RWE, Poczta Polska, Orange, T-Mobile, Inventure, Action Capital Partners, Eight Roads Ventures.

Collegium Civitas – more than just studies!

Wolves Summit, 12-13 kwietnia 2016, w pigułce:​

• teaser  “Wolves Summit April 2016” – zawiera dwuminutowe wideo z poprzedniej edycji
  • 300 startupów, 800 założycieli międzynarodowych startupów
  • 650+ corporate executives i inwestorów – networking podczas VIP Dinner