Centrum Karier CC zaprasza do GRY MIĘDZYKULTUROWEJ

Data wydarzenia: 2016-05-30

Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza do wzięcia udziału w

GRZE MIĘDZYKULTUROWEJ!

Czas i miejsce: 30 maja 2016; 17:00-20:00 sala 1048, Collegium Civitas,  X piętro, Pałac Kultury i Nauki.

Poznaj wartość różnorodności!

Warsztat będzie miał charakter gry symulacyjnej, podczas której uczestnicy, odgrywając określone role, zostaną postawieni wobec wspólnego zadania. Czy pomimo różnic poglądów i obyczajów będą potrafili osiągnąć porozumienie?

Cele spotkania:

Celem szkolenia jest wykorzystanie zjawiska międzykulturowości poprzez stworzenie okazji do dostrzeżenia odmienności osób w grupie oraz rozwój jej akceptacji. Podczas warsztatu przyjrzymy się naszym różnicom i podobieństwom. Zastanowimy się, jak szukać „wspólnego” języka i oraz stworzymy warunki do efektywnej współpracy.

Dodatkowym celem szkolenia jest lepsze poznanie się uczestników zajęć i zintegrowanie w poczuciu zaufania, bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku.

Trenerzy:

Agnieszka Nieciecka i Mateusz Banaszkiewicz

UWAGA: Projekt skierowany jest do studentów obcojęzycznych z krajów Europy Wschodniej z przynajmniej podstawową znajomością języka polskiego.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kariera@civitas.edu.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Centrum Karier: https://ck.civitas.edu.pl/BK10/

Dołącz do nas na Facebooku! FACEBOOK Collegium Civitas

Slider_gra międzykulturowa