BEZPŁATNE WARSZTATY PERSONAL BRANDING – BUDOWANIE WŁASNEGO WIZERUNKU

Data wydarzenia: 2016-10-28

Centrum Karier zaprasza na bezpłatne warsztaty z przedsiębiorczości.

Termin: 28 października 2016 godz. 8:00-9:30

Miejsce: Collegium Civitas, pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, sala 1226

Szkolenie jest wprowadzeniem do obszaru budowania własnej marki osobistej i planowania kolejnych etapów kariery.  Uczestnicy zajęć stworzą własną „misję zawodową” poprzez określenie celów zawodowych, nazwanie wartości i sformułowanie standardów będących wyznacznikami ich przyszłych działań zawodowych.

Agnieszka Nieciecka / trener, pedagog, koordynator

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, studiów magisterskich z zakresu pedagogiki oraz Szkoły Trenerów Biznesu (Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Koordynator projektów szkoleniowych i profilaktycznych oraz trener umiejętności miękkich prowadzący szkolenia głównie z obszaru komunikacji, asertywności i motywowania.

Zapisy: kariera@civitas.edu.pl

UWAGA: Projekt skierowany jest do studentów obcojęzycznych Collegium Civitas z przynajmniej podstawową znajomością języka polskiego.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Projekt pt. POLSKI. TO ROZUMIEM! Nauka języka polskiego i społeczno-kulturowa integracja studiujących imigrantów współfinansowany z UE w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji