3 SuperWiktory dla wykładowców Collegium Civitas!

30.03.2015

Podczas gali Wiktorów 30 marca 2015 r. spośród 5 nagrodzonych SuperWiktorami osób aż 3 to wykładowcy Collegium Civitas: Jacek Żakowski, Juliusz Braun i Krzysztof Zanussi.

„Szczególne miejsce Collegium Civitas wśród polskich uczelni wynika z najwyższych standardów doboru kadry dydaktycznej.” – mówi rektor Collegium Civitas prof. Stanisław Mocek. „Proces edukacji ma dla rozwoju społeczeństwa znaczenie kluczowe, dlatego tak ważne jest aby studenci mieli okazję obcować i uczyć się od najwybitniejszych specjalistów i autorytetów. Bardzo się cieszę, że wyróżniono tak szacowne grono i że możemy się szczycić takimi wykładowcami.”

W Collegium Civitas wykłada 200 wybitnych specjalistów praktyków. Uczelnia niezmiennie plasuje się w czołówkach rankingów pod względem jakości nauczania i satysfakcji pracodawców.